۱۵ علل برسی برای تشخیص الکل

الکل ‎سنج چیست؟

خرید الکل سنج آزمایشگاهی دقیق برای سنجش دقیق الکل مایعات میباشد که مصرف خانگی و صنعتی کاربردی دارد نقطه قوت این محصول دقت و خوانایی این محصول است،الکل سنج آزمایشگاهی دقیق میزان فرورفتن این محصول در مایع را درصد الکل می نامند (اعداد مدرج بر روی الکل سنج) در شیمی به هر ترکیب شیمیایی که یک گروهِ هیدرکسیل (‎-OH)‏متصل به کربن یک آلکیل داشته‌باشد الکل گویند،فرمول کلی یک الکل سادهٔ غیر حلقه‌ای ‎CnH2n+1OH‏ است.

کاغذ مدرج در داخل لوله این الکل‎ سنج با ظرافت جاسازی شده است و چاپ اعداد روی آن واضح است. با این حال برای استفاده از این ابزار، بهتر است از یک ظرف شیشه ای و یا پلاستیکی شفاف استفاده شود تا بتوان از بیرون ظرف، اعداد روی تستر الکل را مشاهده کرد. همچنین ارتفاع ظرف محلول باید بیشتر از ۲۹ سانتی‎متر باشد تا ای ابزار بتواند آزادانه درون آن شناور شود. استفاده از الکل ‎سنج‎های شیشه‎ای ارزان‎ترین روش‎ برای تعیین میزان الکل در مایعات است.ا

ین الکل سنج برای اندازه گیری مقدار الکل تقطیر شده شما استفاده می شود با این محصول میتوانید الکل هارا تا ۹۹% تولید و سنجش کنید, برای استفاده شخصی الکل را تا ۲۵٪ -۳۵٪ رقیق کنید، شکر یا طعم دهنده ها را بعد از رقیق کردن اضافه نکنید ، زیرا این باعث اختلال در دقت سنجش الکل خواهد شد.

نشانگر الکل از رنج ۰ تا ۱۰۰ و ۰ تا ۷۰ الکل مایعات دقت زیاد حتی خطا تا ۰ درصدکاربرد آسان وراحت برای افرادی که اولین بار از این الکل سنج استفاده میکنند اندازه گیری چگالی مایعات نسبت به چگالی آب مناسب آزمایشگاه ها ولابراتوآرها و بیمارستانها اندازه گیری وجواب دهی سریع وجنس شیشه باکیفیت ونمایش اعدادی که به راحتی میتوانید از درون مایع درصد را مشاهده کنید .

دستگاه الکل ‎سنج به دلیل اندازه گیری سه پارامتر (شیرینی سنج (قند سنج) – چگالی سنج – الکل سنج ) به الکل سنج ویژه نیز معروف است

نحوه استفاده از دستگاه های الکل ‎سنج:

ابتدا یک ظرف بلند تر از ارتفاع الکل متر تهیه نمایید،محلول مورد نظر را داخل ظرف بریزید،با دقت و آهستگی الکل متر را از قسمتی که جیوه در آن قرار دارد داخل محلول شناور سازید، محل تقاطع مایع با الکل سنج عددی را نشان میدهد که در آن درصد الکل محلول شماست.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید کیسه آبگرم برقی و کیسه آب گرم ژله ای ارزان

لازم است بدانید کاغذ مدرج در داخل لوله این الکل ‎سنج خیلی دقیق جاسازی شده است ونوشه اعداد روی آن واضح است. با این حال برای استفاده از این ابزار، بهتر است از یک ظرف شیشه ای و یا پلاستیکی شفاف استفاده شود.اگر درون ظرف آب آشامیدنی بریزید و الکل سنج خود را درون آن شناور کنید و از بغل ظرف به قسمت مدرج الکل سنج نگاه کنید ، متوجه میشویم که عدد صفر با سطح مایع (آب شرب) همسطح و هم طراز است.

۱۵ پرفروش ترین و دقیق ترین الکل سنج های موجود در بازار

۱٫خرید الکل سنج مدل AFL01

دیدگاه‌ها ۰

*
*